29.01. – 05.02.2022

Family week. Jeśli chcecie spędzić urlop na śniegu z całą Rodziną to family week jest odpowiednim wyborem. Zapewnimy Wam 5 dni szkolenia w kilku grupach zaawansowania od początkujących do mocno zaawansowanych. Liczba osób w grupie maluchów 4-5 dzieci, w grupach dorosłych 6-7, grupy sportowe trenujące na tyczkach – jak ustali “Coach” czyli Michał Kałwa.
Wstępnego podziału na grupy dokonamy na podstawie Waszych deklaracji w zgłoszeniach, jednak na miejscu sprawnie zweryfikujemy Wasze umiejętności i dokonamy ostatecznego podziału na odpowiednie grupy. Wasz instruktor przez cały tydzień będzie pracował nad techniką Waszej jazdy na nartach lub snowboardzie, przeprowadzać będzie video analizę, która jest bardzo pomocnym narzędziem podczas doskonalenia techniki jazdy i zrobi wszystko, żeby dostosować trening do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nad całokształtem szkolenia czuwać będzie nieoceniony Michał Kałwa. Będziemy rejestrować Wasze postępy na kamerze i robić Wam zdjęcia. W czasie, kiedy będziecie oddawać się przyjemnościom białego szaleństwa Wasze dzieci nie będą leniuchować! Odpowiednio dobrani instruktorzy będą mieli za zadanie rozkochać je w narciarstwie. Wpuścimy dzieciaki na bramki, będziemy bawić się na śniegu, zajmiemy się nimi podczas lunchu. Po południu dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia kreatywno-artystyczne, a Wy będziecie mogli wykorzystać ten czas na relaks.

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Plan dnia:

8.00 – 9.00      śniadanie

9.00-9.30         zbiórka, oddanie dzieci pod opiekę trenerów

9.30-12.30       trening narciarski i snowboardowy cz. I

12.30-13.30      lunch i relaks (dzieci jedzą w grupie pod opieką trenera)

13.30-15.30      trening narciarski i snowboardowy cz. II

15.30                koniec treningu, odebranie dzieci przez rodziców

17.00-18.00     zajęcia kreatywne dla dzieci

18.00-21.00     video analizy

20.00-22.00     tuning nart

Miejsce: Ravascletto, Włochy

Ravascletto, to niewielka miejscowość we Włoszech, w regionie Friuli – Wenecja Julijska, w prowincji Udine.

Ośrodek narciarski: Ravascletto Zoncolan

Monte Zoncolan to szczyt (1.750 m.n.p.m.) Alp Karnickich (część Alp Wschodnich). Ośrodek zawiera 24 trasy o łącznej długości 22 km, z czego najdłuższa liczy 22 km. Ciekawostką jest to, że jest to jeden z najbardziej wymagających etapów profesjonalnych wyścigów rowerowych Giro d’Italia oraz Giro Donne. Różnica wzniesień wynosi 1.100 m. Pomimo, że ośrodek nie jest ogromny – jest uroczy. Piękne widoki, włoskie chatki przy stokach zapraszające na pachnące espresso czy bombardino oraz dobrze przygotowane trasy, czyli wszystko, co potrzebujemy do prowadzenia dobrego szkolenia.

  

link na stronę: www.promotur.org

Zakwaterowanie: Hotel La Perla ****

Hotel La Perla położony jest u podnóża szczytu Monte Zoncolan i od trzech pokoleń kierowany jest przez rodzinę Polo, dzięki czemu panuje tutaj niesłychanie rodzinna atmosfera.

  

Hotel położony w bliskim sąsiedztwie dolnej stacji gondoli (ok. 2 min), co czyni go niezwykle atrakcyjnym dla wszystkich rodzin z dziećmi.

  

Wielką wartością dodaną hotelu La Perla jest jego kuchnia, więc wszyscy, którym kuchnia austriacka mniej odpowiada, będą wniebowzięci! Sprawdziliśmy to osobiście 🙂 Restauracja łączy prostotę tradycyjnej lokalnej kuchni, z przyjazną i odprężającą atmosferą. Śniadanie zorganizowane w formie obfitego bufetu. Do obiadokolacji (składającej się z trzech dań) sommelier proponuje wino z bogatej listy. Do spróbowania szeroka gama win włoskich, jak i międzynarodowych, pochodzących od prestiżowych i wielokrotnie nagradzanych producentów, a także z mniej znanych lecz wyśmienitych winnic. Lokalne grapy oraz likiery także uzupełnią nam posiłek.

Po dniu spędzonym na nartach hotel zaprasza do wspaniałej części SPA, gdzie czeka na nas relaks w basenie i jacuzzi, rozgrzanie i oczyszczenie w saunach oraz wzmocnienie na siłowni.

Spragnieni SPA będą mogli rozkoszować się usługami strefy „Beauty & Wellness“ (kąpiele, masaże, peelingi, manicure, pedicure, solarium).

  

  

Hotel La Perla oddaje do dyspozycji pokoje Standard oraz kilka o podwyższonym standardzie. Wszystkie są bardzo komfortowe z ładnymi łazienkami (prysznic, suszarka do włosów),  telewizorem LCD, radiem, telefonem, minibarem, sejfem, dostępem do internetu, balkonem bądź tarasem. Jedna z suit posiada nawet jacuzzi (zaiteresowanych prosimy o kontakt)!

  

  

link do strony hotelu: www.laperlahotel.eu

Cena: 

roczniki część ceny wyrażona w złotych pozostały koszt wyrażony w EUR
– 2007 1.000 940
2008 – 2010 1.000 860
2011 – 2014 1.000 750
2015 – 2018 1.000 530

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju.

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych za dodatkową opłatą (dopłata ok 600 – 700 EUR). 

Opcja bez szkolenia: od kwoty EUR podanej w tabeli należy odjąć 300 EUR.

Grupy treningowe tworzone są po zebraniu minimalnej liczby uczestników 4 os.

Dopłaty:

Pobyt jednoosobowy: 12 EUR/doba w pokoju jednoosobowym bądź 22 EUR/doba w pokoju dwuosobowym.

Łóżeczko dziecięce: 9 EUR/doba.

Pies: 4 EUR/doba.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokojach standard z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
 • 6-dniowy ski pass
 • całodzienne szkolenie narciarskie w grupach od początkujących do sportowych, video analiza, możliwość trenowania na tyczkach z pomiarem czasu, udział w zawodach familijnych MORE SPORT CUP
 • ubezpieczenie UNIQA/AXA

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do rezerwacji dodano składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. – 10 PLN / osoba

Cena nie zawiera:

 • dojazdu
 • lunchu dzieci (ok 55 EUR / 6 lunchy)

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie:

  Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

  Dane osobowe Zgłaszającego
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Dane kontaktowe Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane pierwszego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane drugiego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane trzeciego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane czwartego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane piątego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane szóstego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia
  Polityka prywatności: