28.12.-04.01.2020

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Miejsce: Sankt Georgen ob Murau, Styria

Sant Georgen to miasteczko w okręgu Murau w Styrii. Znane jest przede wszystkim dzięki rejonowi narciarskiemu Kreischberg, gdzie w 2003 i 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Świata w snowboardzie i ski crossie. W 2015 roku mieliśmy okazję obserwować przygotowania do tej wielkiej imprezy. Jest to zatem świetna rekomendacja tego ośrodka.

Rejon narciarski: Murau, Kreischberg

 

 

 

Ośrodek narciarski Kreischberg położony na wysokości 850 – 2.120 m.n.p.m. posiada 42 km oznakowanych tras narciarskich z czego 12,5 km to trasy trudne, 14,5 km – średnie i 15 km to trasy oznaczone jako łatwe. Każdy w związku z tym znajdzie stoki dostosowane do swoich umiejętności. Rejon posiada 14 wyciągów o łącznej przepustowości 15.400 os/h oraz najdłuższą kolej gondolową w Styrii o długości prawie czterech kilometrów (różnica poziomów prawie 600 m). Kreischberg posiada trasę zawodniczą z pomiarem czasu. Wytyczono tutaj 14,5 km czarnych tras (dwa zjazdy znajdują się na wyższych partiach wzniesienia na wysokości 2.120 m.n.p.m., kolejne dwa prowadzą ze środkowej stacji na stoku Kreischberg). Kreischberg, jak już wcześniej wspomnieliśmy, słynie z licznych atrakcji snowboardowych.W Airypark (800 m) znajdziecie wielki halfpipe (120 m), boardercross, skocznie, cornery, boxy, slidy, wave rides i quarterpipe. Ośrodek narciarski Kreischberg oferuje parki dla dzieci: Yabba-Dabba-Doo-Land, Dinopark oraz Kinderwelt dla najmłodszych. Wszystkie te miejsca odwiedzamy z naszymi maluchami na wyjazdach typu family!

Link na stronę rejonu narciarskiego Kreischberg

Zakwaterowanie: Club Hotel am Kreischberg****

Club Hotel am Kreischberg jest kompleksem pięciu budynków usytuowanych u podnóża góry. W czterech z nich znajdują się apartamenty, a w piątym znajdują się jedynie pokoje hotelowe. Club Hotel udostępnia wszystkie atrakcje mieszczące się na terenie kompleksu swoim gościom tj: strefa SPA i fitness, która usytuowana jest w budynku nr 3, sala konferencyjna i sala zabaw dla dzieci mieszcząca się w budynku głównym, itd. Budynek nr 5, to budynek dawnego Alpin Hotelu. Nowy właściciel – Club Hotel, ma w planach połączenie wszystkich budynków szklanymi łącznikami, jednak nie obiecuje, że zdąży tego dokonać przed sezonym zimowym. Do naszej dyspozycji zatem oddaje: przestronne pokoje, restaurację oraz salę integracyjną. W budynku mieści się również sauna fińska, oraz dwa pomieszczenia na narty. Nowy właściciel zreorganizował kuchnię i serwuję smaczne śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje. Przyjazna atmosfera zapewniają idealne warunki do udanego pobytu. Budynek oferuje pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe wyposażone w łazienkę (prysznic lub wanna, WC, suszarka do włosów), LCD TV, internet, minibar, telefon, sejf. WiFi na terenie hotelu w cenie pobytu. To co jest dla nas najważniejsze cały kompleks Club Hotel znajduje się  od dolnej stacji gondoli zatem nie będzie potrzeby ruszania samochodów.

 

 

 

Link na stronę Club Hotelu

Wyżywienie:

Wyżywienie HP (bufet śniadaniowy, obiadokolacja; zupa, danie główne, bar sałatkowy, deser).

ZABAWA SYLWESTROWA

Co roku bliżej daty wyjazdu wysyłamy maila organizacyjnego z wszystkimi szczegółami wyjazdu, wówczas zdradzimy Wam szczegóły imprezy sylwestrowej oraz jej tematykę.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy Sylwestrowej w Kreischberg z 2016 roku!

 

 

Ramowy plan dnia:

7.30 – 9.00 śniadanie

9.00 wjazd i rozgrzewka, oglądanie trasy

10.00-12.30 trening part I

12.30-13.30 lunch i relaks

13.30-15.30 trening part II

17.00-21.00 relaks, video analizy, kolacja

Cena:

do 2017: 20 EUR

2016 – 2014: 395 EUR

2013 – 2006: 755 EUR

2005 – 2004: 870 EUR

2003 – 2002: 935 EUR

rocznik 2001: 1.290 EUR

od 2000: 1.330 EUR

*Zaliczka 300 EUR / os

*Zniżki na dzieci podane w tabeli obowiązują przy zakwaterowaniu z dwójką osób pełnopłatnych w pokoju

*Opcja bez szkolenia: minus 150 EUR/os

*Pierwszeństwo zakwaterowania w Club Hotelu mają osoby trenujące na tyczkach

*Osoby chętne na szkolenie na innym poziomie zaawansowania niż tyczki, prosimy o wiadomość prywatną do Magdy bądź Ani

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie przez 7 nocy w budynku nr 5
  • wyżywienie HP (śniadania i obiadokolacje)
  • uroczysta kolacja Sylwestrowa,  lampka prosseco o północy
  • 6-dniowy ski pass
  • całodzienne szkolenie narciarskie pod okiem Michała Kałwy , video analizy
  • ubezpieczenie UNIQA SKI VIP/RACE

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • lunch’y na stoku w przerwie treningu

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości 300 EUR / os w wyznaczonym terminie:

Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

Dane osobowe Zgłaszającego
Adres zameldowania Zgłaszającego
Dane kontaktowe Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane pierwszego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane drugiego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane trzeciego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane czwartego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane piątego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane szóstego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia
Polityka prywatności: