27.12.2021 – 03.01.2022

Family week. Jeśli chcecie spędzić urlop na śniegu z całą Rodziną to family week jest odpowiednim wyborem. Zapewnimy Wam 5 dni szkolenia w kilku grupach zaawansowania od początkujących do mocno zaawansowanych. Liczba osób w grupie maluchów 4-5 dzieci, w grupach dorosłych 6-7, grupy sportowe trenujące na tyczkach – jak ustali “Coach” czyli Michał Kałwa.
Wstępnego podziału na grupy dokonamy na podstawie Waszych deklaracji w zgłoszeniach, jednak na miejscu sprawnie zweryfikujemy Wasze umiejętności i dokonamy ostatecznego podziału na odpowiednie grupy. Wasz instruktor przez cały tydzień będzie pracował nad techniką Waszej jazdy na nartach lub snowboardzie, przeprowadzać będzie video analizę, która jest bardzo pomocnym narzędziem podczas doskonalenia techniki jazdy i zrobi wszystko, żeby dostosować trening do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nad całokształtem szkolenia czuwać będzie nieoceniony Michał Kałwa. Będziemy rejestrować Wasze postępy na kamerze i robić Wam zdjęcia. W czasie, kiedy będziecie oddawać się przyjemnościom białego szaleństwa Wasze dzieci nie będą leniuchować! Odpowiednio dobrani instruktorzy będą mieli za zadanie rozkochać je w narciarstwie. Wpuścimy dzieciaki na bramki, będziemy bawić się na śniegu, zajmiemy się nimi podczas lunchu. Po południu dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia kreatywno-artystyczne, a Wy będziecie mogli wykorzystać ten czas na relaks.

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Plan dnia:

8.00 – 9.00      śniadanie

9.00-9.30         zbiórka, oddanie dzieci pod opiekę trenerów

9.30-12.30       trening narciarski i snowboardowy cz. I

12.30-13.30      lunch i relaks (dzieci jedzą w grupie pod opieką trenera)

13.30-15.30      trening narciarski i snowboardowy cz. II

15.30                koniec treningu, odebranie dzieci przez rodziców

17.00-18.00     zajęcia kreatywne dla dzieci

18.00-21.00     video analizy

20.00-22.00     tuning nart

Stacja narciarska: Nassfeld

 

 

 

Rejon narciarski Nassfeld leży w południowo-zachodniej Karyntii na granicy austriacko-włoskiej i jest najlepszym terenem narciarskim tego słonecznego rejonu. Gęsta sieć tras (ponad 100 km) i nowoczesne wyciągi mogą zachwycić najwybredniejszych narciarzy. Gwarantują niekończące się szaleństwo na stokach w niezliczonej liczbie wariantów! Pobliski region Weissensee, położony nad krystalicznie czystym jeziorem, przyciąga z daleka miłośników łyżwiarstwa. Ta lodowa tafla, jedna z największych w Europie, staje się każdej zimy miejscem masowych imprez i zawodów sportowych. Ośrodek Nassfeld należy do “TOP 10” ośrodków narciarskich w Austrii!!!

Nassfeld-Hermagor posiada bardzo nowoczesną infrastrukturę. To właśnie tutaj znajduje się najdłuższa w Alpach kolejka gondolowa “Millenium Express” (ponad 6 km długości) wwożąca gości w szybki i komfortowy sposób na słoneczne stoki Nassfeld. Większość tras zjazdowych Skiareny posiada średni stopień trudności.

link na stronę: https://www.nassfeld.at/pl

Zakwaterowanie: Hotel Franz Ferdinand ****

FRANZ Ferdinand MOUNTAIN RESORT NASSFELD to miejsce wypoczynku w górach Karyntii – w sumie 144 pokoje, z których 60 to duże pokoje rodzinne z wygodnymi designerskimi meblami, ciepłymi kolorami, komfortowymi łóżkami i dużymi oknami. Pokoje wyposażone są we wnęki na sprzęt sportowy oraz suszarki na buty! To idealne miejsce dla aktywnych wczasowiczów, zwłaszcza rodzin, grup przyjaciół i par sportowych. Hotel zaprojektowano tak, aby czuć się jak w domu i aby cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi.

W hotelu są cztery kategorie pokoi: M, M+, L, XL. M i M+ to pokoje dwuoosobowe z wkomponowaną w pokój kabiną prysznicową i blatem łazienkowym, L to pokój dla 3 lub 4 osób z wydzieloną łazienką (łóżko małżeńskie i wygodna rozkładana sofa), natomiast pokój XL różni się od L wielkością i ścianką oddzielającą część z sofą od części z łóżkiem małżeńskim.

   

   

Właściciele uważają, że dobre jedzenie jest niezbędnym składnikiem pobytu. Potrawy przygotowywane są z regionalnych składników. W restauracji znajduje się duże palenisko. To oaza dobrego samopoczucia. Bar zachęca do spotkań towarzyskich i długich rozmów!

 

 

Hotel ma również niezwykłą strefę aktywności – ściankę wspinaczkową, która cieszy się wielką popularnością wśród dzieci i dorosłych. Można również zagrać w bilard i dartsy.

 

FRANZ ferdinand MOUNTAIN RESORT NASSFELD oferuje Państwu dwie sauny, z których każda wyposażona jest w dwie sauny fińskie i łaźnię parową. Sauna Disco z dźwiękami lat 70-tych i 80-tych i Zimowa Kraina Czarów. Szlafrok wypożycza się w recepcji za 5 euro. Godziny otwarcia obu saun: codziennie od 15:00 do 21:00. Przy złej pogodzie sauny otwierane są znacznie wcześniej – od godziny 11:00.

 

 

link do strony hotelu: https://www.franz-ferdinand.at/en/?r=4617002&gclid=Cj0KCQjwk8b7BRCaARIsAARRTL7FHzPmnMPHVer364Ll5SJpXbPY8NUkGU4pofwLPcTS5IzP0brg8KAaApJdEALw_wcB

Cena:

Grupa wiekowa część ceny wyrażona w złotych pozostały koszt wyrażony w EUR
2018 – 2019 1000 205
2016 – 2017 1000 505
2008 – 2015 1000 820
2007 1000 1030
2005 – 2006 1000 1095
2004 1000 1115
2003 1000 1320
2002 i starsi 1000 1385

Ceny w tabeli dotyczą pobytu w pokoju typu M.

Dopłaty (rocznik 2003 i starsi):

pokój typu L: 85 EUR/os

pokój typu XL: 170 EUR/os

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju.

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych za dodatkową opłatą (dopłata ok 600 – 700 EUR). 

Opcja bez szkolenia: od kwoty EUR podanej w tabeli należy odjąć 300 EUR.

Grupy treningowe tworzone są po zebraniu minimalnej liczby uczestników 4 os.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokojach standard z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
 • 6-dniowy ski pass
 • całodzienne szkolenie narciarskie w grupach od początkujących do sportowych, video analiza, możliwość trenowania na tyczkach z pomiarem czasu, udział w zawodach familijnych MORE SPORT CUP
 • udział dzieci w popołudniowych zajęciach kreatywno-artystycznych
 • ubezpieczenie UNIQA/AXA

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do rezerwacji dodano składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. – 10 PLN / osoba

Cena nie zawiera:

 • dojazdu
 • lunchu dzieci (ok 45 – 55 EUR / 6 lunchy)

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie:

  Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

  Dane osobowe Zgłaszającego
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Dane kontaktowe Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane pierwszego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane drugiego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane trzeciego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane czwartego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane piątego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia

  Dane szóstego uczestnika

  Dane osobowe Uczestnika
  Adres zameldowania Zgłaszającego
  Informacje dot. szkolenia
  Polityka prywatności: