13.03.-20.03.2021

Family week. Jeśli chcecie spędzić urlop na śniegu z całą Rodziną to family week jest odpowiednim wyborem. Zapewnimy Wam 5 dni szkolenia w kilku grupach zaawansowania od początkujących do mocno zaawansowanych. Liczba osób w grupie maluchów 4-5 dzieci, w grupach dorosłych 6-7, grupy sportowe trenujące na tyczkach – jak ustali “Coach” czyli Michał Kałwa.
Wstępnego podziału na grupy dokonamy na podstawie Waszych deklaracji w zgłoszeniach, jednak na miejscu sprawnie zweryfikujemy Wasze umiejętności i dokonamy ostatecznego podziału na odpowiednie grupy. Wasz instruktor przez cały tydzień będzie pracował nad techniką Waszej jazdy na nartach lub snowboardzie, przeprowadzać będzie video analizę, która jest bardzo pomocnym narzędziem podczas doskonalenia techniki jazdy i zrobi wszystko, żeby dostosować trening do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nad całokształtem szkolenia czuwać będzie nieoceniony Michał Kałwa. Będziemy rejestrować Wasze postępy na kamerze i robić Wam zdjęcia. W czasie, kiedy będziecie oddawać się przyjemnościom białego szaleństwa Wasze dzieci nie będą leniuchować! Odpowiednio dobrani instruktorzy będą mieli za zadanie rozkochać je w narciarstwie. Wpuścimy dzieciaki na bramki, będziemy bawić się na śniegu, zajmiemy się nimi podczas lunchu. Po południu dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia kreatywno-artystyczne, a Wy będziecie mogli wykorzystać ten czas na relaks.

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

 

Plan dnia:

8.00 – 9.00      śniadanie

9.00-9.30         wjazd wagonikami na górną stację i oddanie dzieci pod opiekę trenerów

9.30-12.30       trening narciarski i snowboardowy cz. I

12.30-13.30      lunch i relaks (dzieci jedzą w grupie pod opieką trenera)

13.30-15.30      trening narciarski i snowboardowy cz. II

15.30                odebranie dzieci na stacji pośredniej

17.00-18.00     zajęcia kreatywne dla dzieci

18.00-21.00     video analizy

20.00-22.00     tuning nart

Miejsce: Andalo, Włochy

Andalo (1.040 n.p.m.) to kameralna, ale niezwykle urocza stacja narciarska położona na zboczach góry Paganella, z której w słoneczne dni rozpościera sie piękny widok na dolinę Adygi i Jezioro Garda. Nowoczesna i z roku na rok rozwijana sieć wyciągów zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Ośrodek szczególnie polecany na wyjazdy rodzinne. Narciarze bardzo doceniają położone w pobliżu centrum aż dwie stacje początkowe wyciągów oraz nartostrady, które prowadzą aż do samego miasteczka.

Rejon narciarski: Ski Paganella

 

 

Ośrodek narciarski: PAGANELLA – 60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras, super nowoczesne wyciągi. Dwie stacje początkowe (2 telekabiny) w centrum miasteczka. Wyciągi dochodzą do wysokości 2.200 n.p.m.19 wyciągów przewozi  2600 narciarzy  w ciągu godziny. Karuzela narciarska „ Paganella” wchodzi w skład Skipassu  Skirama Dolomiti Adamello Brenta. 60km bardzo dobrych różnorodnych tras wśród szczytów Dolomitów Brenta zadowoli każdego narciarza. Paganella jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w rejonie Val di  Sole. Nowoczesne kabiny, krzesła, brak orczyków, długie atrakcyjne, naśnieżane  trasy, w tym 7 km trasa do Fai Paganella, trasy dla początkujących i dzieci, dobrze zaopatrzone schroniska, w tygodniu brak kolejek do wyciągów…. to idealne miejsce na narty. Na trasach Paganelli trenuje kilka kadr narodowych między innymi: amerykańska oraz norweska.

link na stronę Paganella: www.paganella.net

Zakwaterowanie: 

szczegóły wkrótce…

Cena:

szczegóły wkrótce…

przedziały wiekowe część ceny wyrażona w złotych pozostały koszt wyrażony w EUR

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) w pokoju trzyosobowym obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) w pokoju czteroosobowym obowiązują przy trzech osobach pełnopłatnych w pokoju

Istnieje możliwość zamówienia Suity za dopłatą (trzy osoby w Suicie są pełnopłatne), bądź apartamentu.

Dopłaty do suit (cena od osoby): Paganella, Bio, Dolomiti oraz Family: 70 EUR, Panorama: 105 EUR

Opcja bez szkolenia: od kwoty EUR podanej w tabeli odejmujemy 300 EUR

Możliwe dopłaty do szkoleń (innych niż tyczkowa) w przypadku grupy mniej licznej niż 4 osoby. Dopłaty w takich przypadkach ustalane będą indywidualnie.

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokojach standard z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
  • 6-dniowy ski pass
  • całodzienne szkolenie narciarskie w grupach od początkujących do sportowych, video analiza, możliwość trenowania na tyczkach z pomiarem czasu, udział w zawodach familijnych o “puchar MORE SPORT”
  • udział dzieci w popołudniowych zajęciach kreatywno-artystycznych
  • ubezpieczenie UNIQA

Cena nie zawiera:

  • dopłat do pokojów o podwyższonym standardzie
  • dojazdu
  • lunchu dzieci

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie:

Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

Dane osobowe Zgłaszającego
Adres zameldowania Zgłaszającego
Dane kontaktowe Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane pierwszego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane drugiego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane trzeciego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane czwartego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane piątego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane szóstego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia
Polityka prywatności: