08.02.-15.02.2020

Family week. Jeśli chcecie spędzić urlop na śniegu z całą Rodziną to family week jest odpowiednim wyborem. Zapewnimy Wam 5 dni szkolenia w kilku grupach zaawansowania od początkujących do mocno zaawansowanych. Liczba osób w grupie maluchów 4-5 dzieci, w grupach dorosłych 6-7, grupy sportowe trenujące na tyczkach – jak ustali “Coach” czyli Michał Kałwa.
Wstępnego podziału na grupy dokonamy na podstawie Waszych deklaracji w zgłoszeniach, jednak na miejscu sprawnie zweryfikujemy Wasze umiejętności i dokonamy ostatecznego podziału na odpowiednie grupy. Wasz instruktor przez cały tydzień będzie pracował nad techniką Waszej jazdy na nartach lub snowboardzie, przeprowadzać będzie video analizę, która jest bardzo pomocnym narzędziem podczas doskonalenia techniki jazdy i zrobi wszystko, żeby dostosować trening do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nad całokształtem szkolenia czuwać będzie nieoceniony Michał Kałwa. Będziemy rejestrować Wasze postępy na kamerze i robić Wam zdjęcia. W czasie, kiedy będziecie oddawać się przyjemnościom białego szaleństwa Wasze dzieci nie będą leniuchować! Odpowiednio dobrani instruktorzy będą mieli za zadanie rozkochać je w narciarstwie. Wpuścimy dzieciaki na bramki, będziemy bawić się na śniegu, zajmiemy się nimi podczas lunchu. Po południu dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia kreatywno-artystyczne, a Wy będziecie mogli wykorzystać ten czas na relaks.

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Plan dnia:

8.00 – 9.00      śniadanie

9.00-9.30         zbiórka, oddanie dzieci pod opiekę trenerów

9.30-12.30       trening narciarski i snowboardowy cz. I

12.30-13.30      lunch i relaks (dzieci jedzą w grupie pod opieką trenera)

13.30-15.30      trening narciarski i snowboardowy cz. II

15.30                koniec treningu, odebranie dzieci przez rodziców

17.00-18.00     zajęcia kreatywne dla dzieci

18.00-21.00     video analizy

20.00-22.00     tuning nart

Miejsce: Ravascletto, Włochy

Ravascletto, to niewielka miejscowość we Włoszech, w regionie Friuli – Wenecja Julijska, w prowincji Udine.

Ośrodek narciarski: Ravascletto Zoncolan

Monte Zoncolan to szczyt (1.750 m.n.p.m.) Alp Karnickich (część Alp Wschodnich). Ośrodek zawiera 24 trasy o łącznej długości 22 km, z czego najdłuższa liczy 22 km. Ciekawostką jest to, że jest to jeden z najbardziej wymagających etapów profesjonalnych wyścigów rowerowych Giro d’Italia oraz Giro Donne. Różnica wzniesień wynosi 1.100 m. Pomimo, że ośrodek nie jest ogromny – jest uroczy. Piękne widoki, włoskie chatki przy stokach zapraszające na pachnące espresso czy bombardino oraz dobrze przygotowane trasy, czyli wszystko, co potrzebujemy do prowadzenia dobrego szkolenia.

  

link na stronę: www.promotur.org

Zakwaterowanie: Hotel Bellavista

Hotel Bellavista położony jest w niewielkiej miejscowości Ravascletto w samym sercu Alp Karnickich. Oferuje on saunę, restaurację i pokoje z telewizorem z płaskim ekranem.

Pokoje w hotelu Bellavista mają drewniane lub wyłożone wykładziną podłogi i wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W każdym z nich znajduje się łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano. Restauracja oferuje klasyczne dania kuchni włoskiej i karnickie specjały.

 

 

 

 

Cena:

 

Grupa wiekowa PLN EUR
classic
room
EUR
superior
room
EUR
family
room
rocznik 2019-2018 0 20 20 20
rocznik 2017-2013 1100 350 365 375
rocznik 2012-2010 1100 445 470 485
rocznik 2009 1100 550 575 590
dorośli od 2008 1100 675 710 730

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych za dopłatą.

Zajęcia dla początkujących dorosłych mogą się również wiązać z dopłatą. 

Opcja bez szkolenia: od kwoty EUR podanej w tabeli odejmujemy 250 EUR

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokojach standard z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
  • 6-dniowy ski pass
  • całodzienne szkolenie narciarskie w grupach od początkujących do sportowych, video analiza, możliwość trenowania na tyczkach z pomiarem czasu, udział w zawodach familijnych MORE SPORT CUP
  • udział dzieci w popołudniowych zajęciach kreatywno-artystycznych
  • ubezpieczenie UNIQA/AXA

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do rezerwacji dodano składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. – 10 PLN/osoba

Cena nie zawiera:

  • dojazdu
  • lunchu dzieci (ok 45 – 55 EUR / 6 lunchy)

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie:

Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

Dane osobowe Zgłaszającego
Adres zameldowania Zgłaszającego
Dane kontaktowe Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane pierwszego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane drugiego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane trzeciego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane czwartego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane piątego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane szóstego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia
Polityka prywatności: