07.02. – 13.02.2021

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w konkurencjach alpejskich Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Racing kids –  to regularny wyjazd typu “race”, czyli trening giganta, super giganta i slalomu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży, z tą różnicą, że na wyjazdy oznaczone, jako “kids” oferujemy pełną opiekę i transport dla dzieci.

Miejsce: Sankt Georgen ob Murau, Styria

Sant Georgen to miasteczko w okręgu Murau w Styrii. Znane jest przede wszystkim dzięki rejonowi narciarskiemu Kreischberg, gdzie w 2003 i 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Świata w snowboardzie i ski crossie.

Rejon narciarski: Murau, Kreischberg

 

 

 

Ośrodek narciarski Kreischberg położony na wysokości 850 – 2.120 m.n.p.m. posiada 42 km oznakowanych tras narciarskich z czego 12,5 km to trasy trudne, 14,5 km – średnie i 15 km to trasy oznaczone jako łatwe. Każdy w związku z tym znajdzie stoki dostosowane do swoich umiejętności. Rejon posiada 14 wyciągów o łącznej przepustowości 15.400 os/h oraz najdłuższą kolej gondolową w Styrii o długości prawie czterech kilometrów (różnica poziomów prawie 600 m). Kreischberg posiada trasę zawodniczą z pomiarem czasu. Wytyczono tutaj 14,5 km czarnych tras (dwa zjazdy znajdują się na wyższych partiach wzniesienia na wysokości 2.120 m.n.p.m., kolejne dwa prowadzą ze środkowej stacji na stoku Kreischberg). Kreischberg, jak już wcześniej wspomnieliśmy, słynie z licznych atrakcji snowboardowych.W Airypark (800 m) znajdziecie wielki halfpipe (120 m), boardercross, skocznie, cornery, boxy, slidy, wave rides i quarterpipe. Ośrodek narciarski Kreischberg oferuje parki dla dzieci: Yabba-Dabba-Doo-Land, Dinopark oraz Kinderwelt dla najmłodszych. Wszystkie te miejsca odwiedzamy z naszymi maluchami na wyjazdach typu family!

Link na stronę rejonu narciarskiego Kreischberg

Zakwaterowanie: Ferien Park Kreischberg

FerienPark Kreischberg to wioska apartamentowa położona w mieście St. Lorenzen ob Murau. Zbudowana jest w typowym dla górnej Styrii stylu. Komfortowe apartamenty są usytuowane w ekologicznych, drewnianych domkach. Bliskość górskiej przyrody sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Kolejka linowa znajduje się ok. 500 m od hotelu. Goście mogą też korzystać z krytego basenu i sauny i 2 restauracji.

  

  

Wyżywienie:

Możliwość wykupienia wyżywienie HP (bufet śniadaniowy, obiadokolacja; zupa, danie główne, bar sałatkowy, deser).

Ramowy plan dnia:

7.30 – 9.00 śniadanie

9.00 wjazd i rozgrzewka, oglądanie trasy

10.00-12.30 trening part I

12.30-13.30 lunch i relaks

13.30-15.30 trening part II

17.00-21.00 relaks, video analizy, kolacja

Cena:

dorośli od 2001: 830 EUR

młodzież 2002 – 2004: 790 EUR

rocznik 2005: 720 EUR

dzieci 2006 – 2014: 710 EUR

koszt transportu: 100 EUR

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie przez 6 nocy w domkach w wiosce apartamentowej Ferienpark Kreischberg (Garsoniery maks 3 osobowe), taksa klimatyczna
  • 5-cio dniowy ski pass,
  • całodzienne szkolenie sportowe (super gigant, gigant i slalom), video-analizy, pomiar czasu
  • ubezpieczenie UNIQA RACE
  • całodobowa opieka nad dziećmi

Cena nie zawiera:

  • transportu (dzieci jadące transportem organizowanym przez more sport 100 EUR / os / dwie strony)
  • wyżywienia
  • tuningu nart dzieci

Rezerwacja

rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie:

Formularz zgłoszeniowy na wyjazd

Dane osobowe Zgłaszającego
Adres zameldowania Zgłaszającego
Dane kontaktowe Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane pierwszego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane drugiego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane trzeciego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane czwartego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane piątego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia

Dane szóstego uczestnika

Dane osobowe Uczestnika
Adres zameldowania Zgłaszającego
Informacje dot. szkolenia
Polityka prywatności: