05.09 – 14.09.2021

 

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Miejsce: Druskienniki

Druskienniki leżą 60 km od granicy Polski i są największym i najnowocześniejszym uzdrowiskiem litewskim. Położone są w środku największego kompleksu leśnego na Litwie, wśród jezior i rzek – w Puszczy Orańsko-Druskiennickiej. Dzięki idealnym warunkom do profilaktyki i leczenia, rehabilitacji i wypoczynku znajdziemy w Druskiennikach 9 sanatoriów oferujących pełen zakres zabiegów leczniczych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także liczne SPA oraz Aquapark.

Snow Arena czyli całoroczny kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach. To tutaj zaprosimy Was na trzydniowy trening z Michałem.

Opis hali oraz tras narciarskich dostępny na stronie Snow Areny 

Zakwaterowanie, ski pass oraz polisa we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych informacjami dotyczącymi treningu (plan dnia, cena) prosimy o kontakt z Michałem Kałwą.

Michał Kałwa +48.793.780.809.

m.kalwa@moresport.pl