22.05 – 30.05.2021

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Ramowy plan dnia:

8.00 śniadanie

9.00 wjazd i rozgrzewka

10.00-12.15 trening

12.15-13.30 lunch i relaks

13.30-15.00 trening

16.00-21.00 relaks, video analizy, kolacja

Miejsce i rejon narciarski: 

Dolina Molltal i lodowiec Moelltaler Gletscher:
Molelltaler Gletscher to jedyny lodowiec w najbardziej wysuniętej na południe Austrii krainie – Karyntii. Wizytówką Molltal są słońce i śnieg – zimą spada tu aż do 450 cm białego puchu! Nasłonecznione i doskonale przygotowane stoki usatysfakcjonują nawet najwybredniejszych miłośników białego szaleństwa. Co ciekawe większość tras jest naśnieżana, nawet na lodowcu!

Na lodowcu wytyczono liczne, świetnie przygotowane trasy zjazdowe o łącznej długości 53 km z czego 19 km to trasy niebieskie, 24 km to trasy czerwone, 10 km to trasy czarne. Na lodowiec wwozi najdłuższa kolejka prowadząca pod ziemią – Moelltaler Express, która w 8 min pokonuje 4.800m. Górna stacja kolejki znajduje się na wysokości 2.200m i stad w wyższe partie dostać się można 6-osobową gondolą. Trasy, usytuowane na wysokości 3.122 m, zapewniają dodatkowo wspaniałe widoki.

link na stronę Moeltaller Gletscher: www.gletscher.co.at

Zakwaterowanie, transport oraz polisa:

we własnym zakresie.

Cena:

50 EUR / dzień treningu.

Wszystkie pytania dotyczące planu treningowego prosimy kierować bezpośrednio do Michała: +48 793 780 809.